Červen 2011

[25.6.2011]

25. června 2011 v 22:01 | bitch. ^o^ |  ~ diary.
Tumblr_lmgctntvut1qk72vro1_500_large

Nikdy jsem tě nepotřebovala, a teď? Tě taky nepotřebuju. )

Ahojte :) , omlouvám se, že píšu až teď, ale dneska se mi vůbec nechtělo psát. Dospávám ten týden co jsem nebyla doma :D, takže jsem dnes ani nikam nešla. :D :) Celý den jsem ležela, jedla a dívala se na filmy. Teď se docela nudím. Stáhla jsem další film, a teď se mi stahuje další. Takže se na ně podívám no. :) :D Nějak nevím co psát, takže tak. Teď si půjdu dát sprchu. ♥ A pak teda nějaký ten film. Takže se mějte.. A kdyžtak zítra.

INFO - Design hotový není, včera jsem neměla náladu. A dnes? Se mi fakt nic nechtělo dělat. :/

I love men ..</3


něco jako .. "pro & proti" [24.6.2011]

24. června 2011 v 17:26 | bitch. ^o^
3058687487_674802d301_z_large
ČAU! :DD Z ozdraváku už jsem doma.. No.. Řeknu vám, že bych byla schopná jet tam zase! A třeba hned! Nebylo to tak strašné jak jsem si myslela, až na pár maličkostí, které teď přeskočím. Asi začnu "vytvářet" ten nový design. Jak jsem si všimla, na blogu je nějaká změna, takže to nějak prozkoumám. :DD :P V tuhle dobu by jsme byli venku, -> na hřišti. ^^ Nebo jsme se jen tak flákali na zahradě. Já teď místo užívání si s kámošema, sedím u PC a nudím se. Tak řekněte.. Co je lepší?! Chybí mi to.. jo, fakt. Už teď, přijela jsem cca před 2 hodinama, a už bych se vrátila. Na ŠVP jsem (dalo by se říct..) poznala hodně nových lidí.. Znala jsem je max. z vidění ve škole na chodbách a tak.. Ale že bych s nima mluvila? To ne.. :) Za některé jsem fakt ráda! <33 Včera večer, byla taková menší "párty" teda.. ehm ehm, jako párty se tomu říkat ani nedá.. Bylo to.. takové.. nic :DD nevím jak bych to popsala. Prostě nějaký menší pokus o nějakou velkou párty.. Učitelky .. :D mg. :D Byla to taková párty pro ně :D .. Užily si to alespoň ony. :) :D .. Utěšovala jsem jednu holku, která brečela kvůli jednomu klukovi. . Jsme si popovídaly. :) A tak.. Myslím že někteří dobří kamarádi , se právě na ŠVP pohádali, a teď už se spolu vůbec nebaví.. Většinou to tak bývá:) .. A já , abych řekla pravdu, viděla víc ubrečených tváří než šťastných.. ;) Já jsem až na pitomý úraz v oblasti úst v pořádku :D :)

Nějaký článek..

22. června 2011 v 12:00 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

Tumblr_kxhailic2u1qa793ho1_500_large
Ztratila jsem všechno. To co jsem si za poslední dobu našla, ztratím taky. V dnešní době všichni všechno ztrácejí. Nikdy se jim to nevrátí. Život prostě není procházka růžovým sadem, to by si měli všichni uvědomit.
Můj život? Já mám život? Dá se tomu takhle vůbec říkat? Žiju vlastně? Chvilka pro zamyšlení.. Jak víme, že žijeme? Co když teď jsme mrtví? A jen si myslíme že žijeme, protože smrt je vlastně úplně stejná?
To samé je se spánkem, jak víme, že jsme vzhůru? Co když právě spíme? HA?
Tenhle článek píšu z nudy, nic jiného mě nenapadlo, v hlavě jsem měla 'článek na téma' .. ale na jaké téma? Uvažovala jsem o nějakém filmu, celosvětový fenomén Harry Potter, různé články o hrách, obrázky, texty písniček, citáty. Je toho moc, co by se dalo přidávat, ale já na takovýhle "blbosi" náladu nemám. Promiňte ale.. Vaše stupidní komentáře, "když nevíš co přidávat, dej sem svoje fotky" ne, děkuji. :) Blog je jediné místo, kde mě nikdo nezná, kam se můžu vypsat ze všech problémů.. Je to můj "deníček" píšu sem věci, které nechci aby věděli lidé, z mého života. Jak ale můžu vědět že si je ten koho znám - nečte? Hou, už melu blbosti. :D Tenhle článek je takový spíše na zamyšlení. :) Fakt nevím co přidávat, .. :D takže to kašlu, a ukončím to! :D Ať je tady alespoň něco, když jsem pryč.. :)

ČLÁNEK JE PŘEDNASTAVENÝ! (NA ZÍTŘEK UŽ NIC PŘEDNASTAVOVAT NEBUDU, OMLOUVÁM SE, ALE OPRAVDU NEVÍM CO, VIDÍTE CO PÍŠU ZA HOVADINY. TAKŽE TAK.. NAPÍŠU V PÁTEK, A PAK UŽ SE TĚŠTE NA VĚTŠÍ AKTIVITU :)Songy..

21. června 2011 v 15:20 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

MINECRAFT ! <3333

20. června 2011 v 13:00 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

přednastaveno!

Kdo zná, zná. Kdo nezná, pozná. :)

Minecraft_by_djohaal-d36k7ef_largeTáákže.. Samotný popis hry:


(Nebudu to tady vypisovat já.. Ten, kdo chce větší info, klikněte na text uvedený výš. :))

Já a minecraft -
K minecraftu mě dovedla ségra, prvně jsem ji říkala, že mě hry moc neberou. Že jsem z toho vyrostla.. Ale jednou, když jsem se vážně strašně moc nudila, jsem si tuhle hru pustila. A musím říct, že toho nelituju. Ikdyž mi minecraft zabírá dost času. Jsem ráda, že jsem našla hru, která mě baví víc jak tři dny. Minecraft hraju už nějaký ten pátek, a pořád mě baví, neomezené možnosti stavění? Jo, to je moje. Jsem totiž šíleně moc tvořivý člověk, takže tak. :D :)

Co bych ještě napsala.. Nevím.. Na konec článku dám teda pár obrázků a nějaké videa. takže klik - celý článek. :)

info [19.6.2011]

19. června 2011 v 16:07 | bitch. ^o^ |  ~ diary.
Ahoj, dneska fakt nevím co mám psát. Vlastně ani nemám čas něco psát. Takže napíšu menší info. O tom co bude když přijedu ze ŠVP :) …

5552675659_4336005c16_z_large
Design - Asi udělám nějaký nový.. Ikdyž, znáte mě, :D .. Ráda bych udělala nějaký "lepší" než je tenhle.. Ale jaksi mě nic nenapadá .. Fakt vůbec nevím, nechci si nechávat dělat design u někoho jiného.. Ani nechci stahovat žádný z internetu. Takže budu muset něco vymyslet no.. :D Uvidíme.

Rubriky - Asi přidám něco víc než jen deník a tak.. Další série TVD bude až v Září, takže Upíří deníky ještě vynecháme. Do té doby, jsem uvažovala o něčem jako.. "Články na přání" (nebo články na téma) bohužel ale většinou vůbec nevím co psát. Takže to asi taky vynecháme.. Každopádně, kdyby měl někdo nějaký nápad, pište do komentářů! Všichni pište co by jste tady chtěli, protože já fakt nevím no. :)

Aktivita - Opravdu nevím, jak budu přidávat o prázdninách. Většinou budu venku, nebo na nějaké dovolené s rodinou. :X Nebo prostě jen budu bez PC.. Budu psát tak jak to budu zvládat. Nepočítejte že tady budete mít článek každý den. -.- to asi fakt ne no. :) ale budu se snažit přidávat co nejvíc.


[18.6.2011]

18. června 2011 v 14:08 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

Dneska? NUDA. Zítra? NUDA. ..shit.

61409762_1278848293_30ef275f91uscxvei_4527_baac587199_large
Zničená nálada, všechno kolem se rozpadá. Ha! Ještě že jedu na ten týden pryč.. Fakt to tady doma nedávám. :/ Sakra! Dneska jsem doma, nikam nejdu. Nikdo nemá čas. Všichni si chystají věci, co si budou na ten týden brát. Moje máma a její stupidní kecy! Obojí mi už leze na nervy. Trošku jsem se neudržela, a poslala ji .. víte kam. :) :D No.. Teď tady sedím, jím meloun ♥ , přemýšlím o všem kolem. A uvažuju že půjdu taky sbalit nějaké ty věci.. Nebo to nechám na Neděli? Nevím no.. Novštěvnost mě pořád překvapuje. :D mmm. Jinak, včera jsem ty články přednastavit nestihla, udělám to dneska. SNAD :D.. Jak se znám, tak se mi zase nebude chtít. noo :P :/ , včera večer jsem se dívala na jeden film.. název byl myslím "Hon na čarodějnice", jo. :) Hodně zajímavé :D , přišlo mi to od ostatních filmů které jsem viděla jako pohádka. :x ale dívat se na to dalo, ikdyž jsem od toho čekala víc. :) No, a před chvilkou jsem se dodívala na další film, s názvem "Jsem číslo 4" , musím říct, že jsem si ze začátku myslela, že to bude něco na způsob filmu Avatar, (určitě znáte) , ale pak mě to přešlo, pro ty co se nudí, a nebo prostě jen neví na co se mají dívat. Určitě tohle doporučuju. :D :)

[17.6.2011]

17. června 2011 v 20:57 | bitch. ^o^

Tumblr_l7cr1ovc401qzr8y4o1_500_large

NÁVŠTĚVNOST?! WTF? , asi to nějak blbne lidi. :)

Čau čau:P , mm.. čím bych začla? :DD začnu tím, že tahle návštěvnost, né jen dnešní, ale i ta včerejší.. Docela mě to překvapuje, a myslím si, že to jen prostě blbne. :) Pochybuju že by sem chodilo tolik lidí. :) Že by tady byla nějaká úžasná aktivita, přidávání článků a takové, se říct nedá. Takže fakt nevím, jeden článek za den, a návštěvnost kolem 200 lidí? :D Cože? :D Nikde jsem nepsala, nikde jsem žádnou reklamu nedělala, .. na takovýhle věci fakt čas nemám. :D Ať už je to fake, nebo pravda. Děkuju strašně moc těm, kteří si jednou za čas můj článek přečtou! :)

Myslím že ohledně školy nic psát nemusím, pro mě už je konec. Teď jedeme.. Dalo by se říct na klasickou ŠVP ;D na týden. Tam nic dělat nebudeme, .. maximálně procházet a takový ty blbosti .. -.-' Nejela bych, ale jet musím. :) Tohle ale moc neřeším no, alespoň si odpočinu od rodičů.. ♥ :D Ikdyž některý lidi, z naší třídy + těch ostatních tříd kteří s náma jedou, fakt nemusím, takže mi držte palce, abych to tam přežila! ♥ :)

No, a teď něco k dnešku, ;D ve škole jsme nedělali nic zvláštního. Vlastně jsme nedělali nic, v hodinách? taky nic. Jen blbosti.. Vůbec jsme se neučili. Suplovali nás jiní učitelé, takže tak. :) Po škole jsem domů hned nešla. :) Šla jsem ke kámošce, a tam byla tak do 6ti. :) Zase máme zajímavé zážitky z dneška. Takže tak. ;D Přišla jsem domů.. A byla tady návštěva. Zavřela jsem se do pokoje. A od té doby sedím u PC. Mám stažené nějaké nové filmy, takže se na to půjdu podívat, a pak přednastavím nějaký článek na středu a čtvrtek. :) Protože jsem stihla jen Po a Ut, -.-' noo.. Takže zatím áhoj :)

[16.6.2011]

16. června 2011 v 18:17 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

Ehe? ;O!

Tumblr_lmw1vm25rj1qewwuro1_500_large
Ahoj ;) Dneska budu přednastavovat nějaké články, na příští týden. Jedeme se školou pryč, takže bych nemohla nic přidávat.. Musím něco vymyslet, alespoň jeden článek na každý den. Nečekejte takovýhle "deníčkový" ale něco jiného.. Protože nevím co budu dělat a tak :D, no.. to je jasné si myslím :D.. Jinak.. dnešek, docela fajn den. :) Ve škole dobrý,) .. Po škole jsem šla ven .. >.<'' sama. protože nikdo neměl čas.. prošla jsem si les.. zavzpomínala jsem si na staré časy ♥ a tak.. docela dobré, udělat si po dlouhé době, takový pořádek v hlavě
lol? :D

[15.6.2011] konečně.

15. června 2011 v 22:45 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

fuck you, my dear.

Tumblr_lkjnw4coge1qa6zuzo1_500_large

áá, áhoj. ;D musím říct, že dnešek, se opravdu povedl.. ve škole, dobré známky.. ikdyž jsme psali test , který mám úplně špatně, a snažila jsem se aby jsem to dala alespoň na 4.. ale pochybuju. ;D) noo.. tohle já fakt neřeším teď.. myslím, že mám víc problémů.. a důležitějších, než je to, že si na mě zasedla nějaká učitelka,) takže to kašlu.. před chvílí jsem si řekla mamce o tu omluvenku, jak jsem psala. ;D a musím říct, že mě její chování docela překvapilo.. ;D ani neřvala, .. ;D háh. ;D po škole jsem šla ven.. prvně s kámošema, pak se ségrou, a na konec jsme se dali dohromady nějak "všichni" a byli jsme venku společně. ;D no.. musím říct, že na potkání pár osob, byl dnešek opravdu úžasný.. doufám, že svítá na lepší časy.. tyhle prázdniny si chci opravdu užít.. -.- , takže doufám, že to výjde! teda alespoň něco, co mám v plánu :( :D pochybuju, že by mi vyšlo všechno.. to by bylo až moc divné.. ;D;) tákže .. zase nevím , co mám přidávat, ani teď nevím co mám psát.. jsem utahaná z toho dneška, takže si pustím nějaký film, a půjdu spát.. dobrou noc :)

[13.6.2011] nebylo co psát.

13. června 2011 v 18:11 | bitch. ^o^ |  ~ diary.
39336323_large
Ahojte ;) omlouvám se, že jsem teď nějak (zase) nepřidávala, ale nevím co.. Dneska jsem chtěla napsat už ráno, protože jsem si .. nějak rozmyslela, že dnes do školy nepůjdu. Máma to neví.. A já ve škole nebyla ani minulý týden. Takže uvidím, jak bude řvát, jestli málo, nebo hodně. Každopádně řvát bude. ;D Ha.. Noo, bude to ještě dobrý dneska. Nebo zítra ráno ;D.. Asi to nechám na ráno, kdy půjde do práce, bude spěchat.. Napíše mi omluvenku. A půjde.. :DD Nevím no, nějak to udělám. Jinak.. Opravdu nevím co mám přidávat, takže kdyžtak napište něco do komentářů. Protože já fakt nevím.. :D :) Před chvilkou jsem si vzala prášek, protože mě bolela hlava, tak je mi teď nějak divně... Asi se podívám na nějaký film nebo tak.. :) Takže zatím ))

nuda, nudaa, nudaaa!

11. června 2011 v 20:58 | bitch. ^o^ |  ~ diary.
X_22b7cc88_large

Táák, název článku asi.. Mluví za vše. ;D ;) Nějak mám strašnou chuť něco psát, ale absolutně nevím co, takže vás budu ještě alespoň jednou za dnešek otravovat. ;D Přemýšlela jsem o prázdninách, a různých plánech co bych mohla dělat.. Dovolenou s rodičema? Ještě před rokem bych dala všechno za to , aby jsme jako rodina někde jeli. Třeba k moři, nebo tak, ale teď? Díky, nechci. Ne, nebudu tady rozebírat moje problémy. Ale, teď si hrejí na dokonalé "rodiče" když ještě před cca rokem, na mě sra_i. HA:) teď se vyse_u já na ně. :) Nejsem malá holčička, o sebe se postarat umím. A někdy mi příjde, že mám větší rozum než oni. ;D :) Ále .. pryč od toho. Volala jsem si přes skype s kámoškou, tak jsme tak přemýšely spolu, a nakonec to bude tak, že "rodiče" (jen mámu.. s jejím přítelem *aby jste pochopili že slovo rodiče píšu v uvozovkách... ;x) nechám ať někam jedou sami.. Třeba na tu jejich milovanou chatu, kde mě chtějí pořád brát. ;x A bude u mě 'bydlet' kámoška. ;D haaah, jsme něco jako ségry, známe se už od školy. <33 , snad alespoň tohle výjde. Protože jestli někde budu muset s rodičema, budu mít totálně posraný celý prázdniny. .. Pfff..

Já & Facebook [?!]

11. června 2011 v 13:00 | bitch. ^o^ |  ~ diary.
Favim.com-17837_large

Ahoj, takže píšu článek na téma "facebook a já". Někteří z vás, chtěli vědět kdo jsem. Kde bydlím, kolik mi je, jak se jmenuju. A jestli by mě mohli kontaktovat na nějaké jiné stránce než na blogu. ;)
Byly dotazy, jestli mám facebook, a popřípadě jestli si přidávám lidi které neznám. Takže, řeknu vám to takhle. Facebook nemám, mněla jsem. (dokonce dva ;D) Na jednom, jsem mněla lidi, které znám, a na druhém jsem mněla ty které neznám, i ty které znám, popřípadě lidi z okolí. Před několika měsíci jsem si facebook odstranila, a abych řekla pravdu. JE MI LÉPE! Někteří z vás, by možná řekli, že jsou na facebooku závislí a že by se bez něj už ani nehnuli. Ano, říkala jsem si to samé. Ale na druhou stranu jsem věděla (vím) že je facebook jen ztráta času. (Nic proti těm, kteří jsou na FB každý den..;D) Trávila jsem tam přece jen většinu svého času, a to nebylo dobře. ;) Zhoršily se známky ve škole. A taky jsem kvůli facebooku ztatila hodně 'přátel' teda jestli se jako přátelé dali považovat. Pohádat se, jen kvůli internetové stránce? Aha. ;) ;D

Facebook jako kazič nálady - Nevím jestli to znáte, ale já ano. A docela dost dobře. ;) Ráno se probudíte, citíte, že dnes bude skvělej den. Ve škole , žádné zkoušení , pohoda. Po škole si vyrazíte s kamarády do ulic, bavíte se, užíváte si. Po tom, co se vrátíte domů (v hodně dobré náladě) , zasednete k PC. A jdete na stránku s modrou lištou nahoře. Tam se s někým pohádáte. A celodenní úžasná nálada je v pr... ;D :)

Takže tak, tohle by bylo k facebooku asi všechno, dám vám sem jedno video, které mě docela zaujalo. Takže kdyžtak klik "celý článek" ,)..

A CO VY A FACEBOOK? :) JAKÝ MÁTE NÁZOR?

[11.6.2011]

11. června 2011 v 11:10 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

Hey idiot.. I love you.

Ahooj, :) napíšu vám krátký článek, :) včera večer jsem přednastavila článek na téma "Facebook a já", nějak kolem 13:00 tady bude :D ;) takže se máte myslím na co těšit. ;) Dneska nevím co budu dělat, asi to co skoro každý víkend, budu si užívat volna! ;D Jelikož nejsem doma, a nemám tady skoro žádné kámoše. Nemám ani s kým jít ven. Takže tak ;x .. na druhou stranu jsem ráda, že jsem vypadla z domu. A jsem někde jinde. :D :) Bez rodičů je přece jen větší klid. :D Noo, dnes bych mohla přidat víc článků.. Ale uvidím jak se mi bude chtít, a jestli budu vědět co přidávat. Venku je taak pěkně! A já? Sedím u PC. ;D Grr! Co už no ;) .. Teď asi půjdu přemýšlet, co dál přidávat. Takže kdyžtak zatím ahoj. .)

Otázky? - TADY.

[10.6.2011]

10. června 2011 v 22:44 | bitch. ^o^ |  ~ diary.

everything about you is o fucking beautful.

Čauté;P , po dlouhé době píšu další článek. Důvody proč jsem nepsala psát nebudu. Určitě jste si všimli nového designu. Je nový, barevnější než ten minulý, ale i tak jednoduchý. Nemám náladu na grafiku, a celkově není čas se piplat s dokonalou grafikou. Takže jsem zvolila můj jednoduchý styl. V jednoduchosti je krása, tohle říkám já. ;) Během toho, co jsem nepřidávala, se opět změnilo dost věcí, a abych řekla pravdu, za většinu jsem ráda. No, za chvíli konec školy. ;D Jste rádi, co? ;D Já taky, pochopitelně. Ale bude mi to chybět... Absolutně nevím, co budu o prázdninách dělat. Pff, to bude zajímavé, vymyslet něco zábavného, (a hlavně normálního) .. ;D Dnes se ve škole nedělo nic zábavného. Nechápu, proč probíráme další učivo. ;D Stejně se to další školní rok bude všechno opakovat, a takový. Mněli jsme mít zkrácené vyučování, ale díky stávkám, se to všechno ruší, i všechny exkurze co mněly být. Takže pecka. Jsem zvědavá, co s náma chtějí v té škole dělat. ;D Vysvědčení, tohle komentovat nemusím. Pro mne osobně, je to jen papír. Nijak moc to teď neřeším, narozdíl od rodičů. Eh. ;D Teď napíšu asi ještě jeden článek, přednastavím na zítřek, protože nevím jestli se sem dostanu. Nejsem doma. Takže tak. ;) Vy se tady mějte. A doufejte že tentokrát se nic "neporouchá" a já napíšu. ;)